KASIA i DAWID
          Pełen profesjonalizm, ciekawy pomysł na sesje zdjęciową fotografie najwyższej jakości, serdecznie polecamy Pana Michała wszystkim młodym parom :) Kasia i Dawid
MONIKA i RYSZARD
"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic, w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." - Don McCullin

          Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy zdjęcia z naszego ślubu byliśmy pełni zachwytu, zresztą nie tylko my ale każdy kto je oglądał. Posiadają w sobie magię i to "coś" szczególnego. Są to zdjęcia na których widać to, co tak trudno uchwycić... uczucia, emocje, a miłość i szczęście aż bije po oczach. Michał potrafił uchwycić świetne ujęcia, nie tylko nasze ale również i gości. Najlepsze to te z humorem, oglądając je śmialiśmy się prawie aż do łez ;-)
          Szczerze, wybierają jeszcze raz fotografa na nasze wesele, na pewno wybralibyśmy jeszcze raz Ciebie. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni ;-) Wspaniay fotograf ;-) polecamy...        Monika i Rysiek
MADZIA i ŁUKASZ
          Sesja zdjęciowa z Michałem to czysta przyjemność i zabawa. W trakcie tych kilku godzin towarzyszyło nam mnóstwo uśmiechu, a stres sprzed sesji znikną gdzieś niepostrzeżenie. Michał ma świetne pomysły na ciekawe i zabawne fotki. Taki rodzaj współpracy dał ciekawy efekt końcowy.
          Zdjęcia Michała są jednymi z najoryginalniejszych, jakie widzieliśmy. Wszyscy, któży oglądali nasze fotki są zachwyceni:) Widać że są one dopracowane i zostało z nich "wyciągnięte" to- co najlepsze. Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepieknych zdjęć i za cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno te z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz z pleneru są jednocześnie spontaniczne i przemyślane. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia.
         Gorąco polecamy Michała i współpracę z Nim! Pozdrawiamy: Madzia i Łukasz:)
ANIA i MARIUSZ
          Pomimo tego, że przed sesją w plenerze byliśmy pełni obaw wszystko wyszło super! Okazało sie, że Michał potrafi sprostać oczekiwaniom nawet największej marudy :-)
          Nie narzuca na siłę swoich wizji, jest otwarty na sugestie "młodych" i bardzo cierpliwy. Ma fajne pomysły co do kompozycji i obróbki zdjęć.
Wszyscy, któży oglądali nasze zdjęcia byli pod wrażeniem ich oryginalności (zwłaszcza tych ze skansenu i w fontannie).

Gorąco polecamy tego fotografa.
IZA i IRENEUSZ
          Co tu dużo mówić...Michał nas bardzo mile zaskoczył;)
Nasze wesele było w deszczowy październikowy dzień i bardzo się obawialiśmy czy wogóle jakiekolwiek zdjęcia uda się fotografowi zrobić. Całe szczeście Michał jest profesjonalistą i miał ze sobą w aucie chyba połowę studia fotograficznego, dzięki czemu mieliśmy nietypową i niepowtarzalną sesję zdjęciową w przepięknych wnętrzach dworku weselnego ;-)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia z naszego wesela.
WIRGINIA i JACEK
          ...